Červenec 2012

ADRIAN GRENIER

22. července 2012 v 22:46 OSOBNOSTI


Narození: 10. července 1976 - Murvaul, New Mexico
Povolání: zpěvák, herec, producent, multiinstrumentalista


Svoji hereckou kariéru zahájil v roce 1997 ve snímku Na vlastní pěst. Nejvíce je znám z televizního seriálu Vincentův svět, objevil se i v e snímku Ďábel nosí Pradu, kde hrál přítele hlavní postavy Andrey, kterou zde hrála Anne Hathawayová.

PIVOVARSKÉ SLAVNOSTI Zlatopramen 11° Ústí n/L- TOMÁŠ KLUS

4. července 2012 v 11:55 OSOBNOSTI


Ústí nad Labem, 11. 6. 2012 - Rekordní počet návštěvníků - celkem přes deset tisíc lidí - využilo v sobotu krásného počasí a přišlo se podívat na tradiční Pivovarské slavnosti Zlatopramen 11°. Davy návštěvníků přilákalo odpoledne plné skvělé muziky i dobré pivo, které opravdu teklo proudem. Celkem se vypilo 340 sudů, počítaje v to i velkou výtoč zásadní inovace letošního roku, Zlatopramen Radleru. Letní kino, kde se slavnosti konaly, tak bylo zaplněno do posledního místa.

"Letošní návštěvnost nás opravdu potěšila a jsme rádi, že se podařilo o 2,5 tisíce lidí překonat loňský rekord, přestože to mělo i svou stinnou stránku. Letní kino bylo naplněno k prasknutí, což se snad v jeho historii ještě nestalo. Dokonce jsme z bezpečnostních důvodů museli uzavřít brány pro stále přicházející návštěvníky, a to nás hodně mrzelo. Nabídli jsme opravdu atraktivní program, přičemž nejvíce návštěvníků přišlo jednoznačně na Tomáše Kluse. Pro příští rok plánujeme odrazit se z tohoto místa a udělat slavnosti na mnohem větším prostoru, abychom mohli přidat více výčepů a občerstvení. Řada lidí byla zvědavá na Zlatopramen Radler čepovaný ze sudů, který měl obrovský úspěch," komentovala sobotní Pivovarské slavnosti Zlatopramen 11° Silvie Jacquesová, která měla pořádání akce na starosti.
Pivovarské slavnosti Zlatopramen 11° letos už tradičně nabídly kvalitní české hudební skupiny a interprety na dvou pódiích. Relaxovat návštěvníci mohli v chillout zóně s místy k sezení. Jako každoročně všechny lákaly i pivní soutěže. Čepoval se Zlatopramen 11°, piva značky Březňák, prémiová značka Heineken, limonády Zulu a Zlatopramen Radler citron a pomeranč se zázvorem.
zdroj: HEINKENEN¨
PŘÁTELÉ

3. července 2012 v 8:48 OSOBNOSTI