Leden 2013

VIZITKA

23. ledna 2013 v 14:53 NAŠE VÝROBA
Happy Birthday Dzordzo!

13. ledna 2013 v 21:12 NAŠE VÝROBA

Astro portrét


Pro: Michal

Narozen: 11.1.1992


Váš charakter a osobnost

Tato astrologická kombinace ukazuje, že jste decentní a rozvážný muž. Máte vytříbený vkus a cit pro eleganci. K životu přistupujete s vážností a neztrácíte čas zbytečnostmi. Svůj život pečlivě plánujete a nenecháváte nic náhodě. Na náhody ani nic dalšího, co by se nedalo "uchopit", ostatně nevěříte. V neznámé společnosti se chováte spíše nesměle a zdrženlivě. Jste citlivý a vnímavý, ale své city potlačujete a otevřeně je nevyjadřujete. Snažíte se je mít pod kontrolou jako všechno ostatní ve svém životě. Záleží vám na mínění okolí a chcete, aby vás vnímalo jako spolehlivého, svědomitého, pracovitého a spořádaného. Jste kurážný a ctižádostivý, ale své motivy a cíle nedáváte otevřeně najevo. Při uskutečňování svých záměrů postupujete opatrně. Vaše obezřetnost a pečlivé plánování vás patrně ochrání před životními nezdary. I v otázkách financí jste velmi obezřetný a spořivý. Nerad utrácíte a vždy se snažíte mít úspory. Vaše nezlomná vůle uspět v životě společně se schopností vyrovnat se s obtížemi naznačují, že dosáhnete stanovených cílů. Ačkoliv jste ambiciózní a vaše práce a kariéra pro vás budou dost podstatné, zřejmě nebudou důležitější než vaše rodina. Ta stojí na prvním místě ve vašem žebříčku hodnot. Jste jí věrný a nápomocný. Vzhledem k vašim výborným organizačním, manažerským, administrativním a obchodnickým schopnostem je zde mnoho profesí, které byste mohl vykonávat. Možná vás bude přitahovat svět financí. Mohl byste uspět v bankovnictví, pracovat na burze, v účetních a poradenských společnostech nebo jako obchodník s nemovitostmi. Hodil byste se pro práci ve velkých průmyslových podnicích, kde byste mohl zastávat nějakou manažerskou nebo výkonnou funkci. Možná vás bude přitahovat politika, kde byste svůj talent mohl uplatnit především na komunální úrovni. Máte smysl pro precizní práci, jste manuálně zručný a uspokojují vás hmatatelné pracovní výsledky. Tento talent byste mohl uplatnit jako architekt, archeolog, lékař, ale i řemeslník. Díky odhodlání, trpělivosti, smyslu pro detail a analytickému myšlení by vás mohl zajímat výzkum. I když jste obvykle psychicky vyrovnaný, čas od času vás mohou překvapit vaše proměnlivé nálady, obavy o materiální blaho, pocity nejistoty a pesimistický pohled na svět. Jste možná až příliš zodpovědný a citlivý na kritiku. Dopřejte si dostatek odpočinku i zábavy a nebuďte na sebe tak přísný.
V neznámém prostředí se chováte formálně. Jste spíše plachý a projevujete se rezervovaně. Necháváte ostatní, aby mluvili, a mezitím je zkoumáte a hodnotíte. Neujde vám jediný detail. Analytický přístup používáte i v životě. Chcete všechno nejdříve prozkoumat, získat dostupné informace, a teprve potom se rozhodnete, co je pro vás nejlepší. Jste manuálně zručný a rád pracujete s přírodními materiály. Určitě jste nebo byste mohl být výborný zahradník, dekoratér či kuchař. Zdraví je další oblast, která vás zajímá. Díky péči o sebe si dlouho uchováte příjemný a mladistvý zjev. Jenom si dávejte pozor, aby váš zájem o zdraví nepřerostl v posedlost. Z vašeho života by se vytratila radost z každodenních maličkostí.
Velmi si uvědomujete emocionální potřeby ostatních, pro vás je však obtížné takové potřeby rozpoznat u sebe samého. Jste skvělý ochranitel pro své blízké, ale nejste schopen projevit a naplnit své vlastní citové požadavky. Vztah je pro vaši citovou stabilitu nezbytný. Možná proto jste až příliš přizpůsobivý k potřebám své partnerky a svůj život korigujete dle jejích představ. Dříve nebo později se však vaše emoce projeví. Máte tendence prožívat velké citové výkyvy a je vysoce pravděpodobné, že se to děje díky životním partnerkám. Pak by bylo dobré se zamyslet nad tím, proč právě vy přitahujete neklidný a nestálý typ lidí.

Váš charakter - stinná stránka

Z nějakého důvodu podceňujete a přehlížíte své umělecké a sociální kvality. U druhých obdivujete jejich spontánnost, tvořivost a hrdost. Myslíte si, že jste nudný, průměrný a neschopný někoho ve společnosti zaujmout, protože vám chybí vzdělanost, kultivovanost, styl a charisma. Vy ale všechny tyto kvality máte. Bohužel jsou skryté někde hluboko a vy si je neuvědomujete. Není potřeba se podceňovat. Sám můžete být součástí velkého, sofistikovaného a luxusního světa. Stačí si jenom přiznat své ambice a uvědomit si, že jste schopen vytvořit něco jedinečného. Nesnižujte svou vlastní hodnotu.