Červenec 2013


IAN SOMERHALDER

28. července 2013 v 9:16 OSOBNOSTI


Ian Joseph Somerhalder

Narodil se 8. prosince 1978 v Covington, Louisiana - USA

Ian je americký herec a model, nejlépe známý postavou

Boone Carlyle v televizním dramatu Ztraceni a

Damon Salvatore v televizním dramatu The Vampire Diaries.ODKAZY:


EUROPE

20. července 2013 v 8:00 NAŠE VÝROBA


SABRINA

16. července 2013 v 8:30 OSOBNOSTI

Norma Sabrina Salerno

Narozena: 15.března 1968, Janov; Ligurie; Itálie
Rodné jméno: Norma Sabrina Salerno

Ve svém rodném městě, Genova, ona chodila do cizích jazyků na střední škole.Ale jak již ve 15 letech začal vyhrávat soutěže krásy: první slečna more, pak slečna Ligurie.V roce 1986 Sabrina začíná svou kariéru jako show-girl, v televizním pořadu "Premiatissima" s Johnny Dorelli.Později se podílel na Channel 5 show "Grand Hotel": to bylo při té příležitosti, že ona se setkala s DJ a producent Claudio Cecchetto.Stejný rok Cecchetto vyrábí pro své "Sexy Girl", Sabrina první hit v italských a německých hitparád.V letech 1987 a 1988 Artist účastní jako zpěvák v "Sandra & Raimondo TV Show": v létě je vydala své první album s jednoduchým názvem "Sabrina".S "Kluci" (nedávno remixoval pro mezinárodních trzích) Sabrina vrcholy všech evropských, jihoamerických a australské grafy.Ve Španělsku je to považováno za skutečný sex-symbol pro její slunné a krásy Středomoří.V Anglii je to vyrábí Stock Aitken Waterman a pro singl "All of Me".V roce 1990 se vedle Raffaella Carra, Sabrina je zpět v televizi v pořadu "Ricomincio da 2" na RAI 2 Channel.V roce 1991 Sabrina se účastní festivalu v San Remu, v duetu s Jo Squillo s písní "Siamo Donne", později zahrnuté do alba "Over the Pop", a po novém úspěšnou mezinárodní turné, se vrátí do kanálu 5 na Compere show "Bellezze Sulla neve" ("Krásy na sněhu").Dlouhá doba práce v nahrávacím studiu přinést Sabrina k radikální umělecké změny.V létě '94 je nový uměleckou kariéru začal: s produkční tým v čele Monti-Portaluri a Zafret, je propuštěn mix "Rockaville", které opět dostane dobrý úspěch nejen v Itálii.Spolupráce pokračuje s mix "Anděl Boy", který vidí účast slavného anglického rappera Neal nl v létě '95 jedno CD "Fatta e rifatta" je propuštěn, ironická skladba, která byla hodně mluvil o tiskem a médii.V říjnu '95 je vydala své první rockové album, kompletně v italském jazyce.Titul je "Maschio holubice sei" ("Muž, kde jsi"), a je produkován Massimo Riva, ve spolupráci s Vasco Rossi.Sabrina je náhlá změna na skále je dobře přijímána, a album se uvolňuje v několika evropských zemích.


Zdroj:

DENNÍ CITÁTY 4

16. července 2013 v 8:00 CITÁTY A MOTTA
"Neberte život příliš vážně. Beztak z něho nevyváznete živí."
(autor citátu Elbert Hubbard)
"Zdá se mi, že v géniovi je cosi jako počítací strojek: zatočíme kličkou a
výsledek je správný, ale strojek sám neví proč a jak."
(autor citátu Johann Wolfgang von Goethe)
"Iluze štěstí v blízkosti určité ženy je možná jen proto,
že nás nikdy nenapadne vzpomenout si na to, co známe již nazpaměť."
(autor citátu Honoré de Balzac)
"Nedopřávej sluchu pochlebníkům. Přirozeným znakem lichotek je, že se líbí, i když jsou odmítány, a tak dlouho se před nimi zavíráme, až je nakonec přijmeme."
(autor citátu Lucius Annaeus Seneca)
"Plakat nad minulým neštěstím, to je nejjistější prostředek, jak si přivolat další."
(autor citátu William Shakespeare)
"Když mi bylo pět, maminka mi řekla, že klíčem k životu je štěstí. Když jsem přišel do školy, zeptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem "šťastný". Řekli mi, že nerozumím zadání. Já jim řekl, že oni nerozumí životu."
(autor citátu John Lennon)
"Láska má své iluze a každá iluze má svůj zítřek. Z toho důvodu se už tolik milenců rozešlo, ač věřili, že jsou spokojeni navždy."
(autor citátu Honoré de Balzac)
"Říkáš: miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš: miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš: miluji tě."
(autor citátu John Lennon)
"Jsme rádi, když nám lichotí muž s dobrým vkusem."
(autor citátu Moliére)
"Rozum je sice lékař lásky, ale za rádce ho láska neuznává."
(autor citátu William Shakespeare)
"Odmítnutí chvály je přáním být chválen dvakrát."
(autor citátu Francois Duc de la Rochefoucauld)
"Odpuštění je větším důkazem lásky než žárlivost."
(autor citátu William Blake)
"Každé skutečné dobrodružství vzniká nárazem fantazie na skutečnost."
(autor citátu Karel Čapek)
Naděje - to je obruč, která nedovolí srdci, aby puklo."
(autor citátu Thomas Fuller)
"Fantazie je důležitější než vědění."
(autor citátu Albert Einstein)
"Dobře uvázaná kravata je prvním vážným krokem v životě."
(autor citátu Oskar Wilde)

TOBIAS SAMMET A ERIC MARTIN HOVOŘÍ O MASTER OF ROCK

16. července 2013 v 7:30 OSOBNOSTITříhodinové vystoupení s řadou legendárních zpěváků přivezl na vizovický festival Masters of Rock německý zpěvák Tobias Sammet. Je autorem metalové opery Avantasia, která bude dnes večer vrcholem celého festivalu. Na pódiu bude 11 lidí. "Je úžasné být tam s tolika lidmi a cítit tu energii," řekl dnes novinářům ve Vizovicích Sammet.


Tobias Sammet na Master of Rock

S pětatřicetiletým Sammetem známým také z kapely Edguy se na podiu objeví například Michael Kiske (ex Helloween, Unisonic), Eric Martin (Mr. Big) či Amanda Somerville. Původně měl přijet také Ronnie Atkins z kapelyPretty Maids, ale zranil se.
"Zahrajeme šest až sedm skladeb z nového alba, další ze starších, bude to taková kombinace," uvedl Sammet, podle kterého není vzhledem k velkému počtu lidí na podiu již prostor pro nějaké speciální ohňové či jiné efekty. "Viděl jsem, jak od toho lidé i vzňali," poznamenal.
Sammet si své partnery na podiu velmi pochvaloval. "Je skvělé mít na podiu tolik zpěváků. Kdyby měl někdo náhodou špatnou noc, někdo další ho zakryje," vtipkoval německý zpěvák, který na vizovickém festivalu vystoupil již několikrát s Avantasií i kapelou Edguy. "Pohostinnost je zde skvělá, cítím se zde skutečně vítaný," uvedl.

Eric Martin o festivalu Master of Rock

Jedním z účastníků projektu je i Eric Martin. "Kdo by nechtěl v té show být, tento rokenrolový cirkus mám moc rád," řekl dnes ve Vizovicích. Po skončení turné Avantasie se chce soustředit jen na Mr. Big a v roce 2014 připravit nový projekt. Také Amanda Somerville dnes prozradila,že chce pracovat na sólovém albu.
zdroj: (ČTK) -Jana Kuncová mkvFoto: Zlin.cz


Foto:
Lenka Zdražilová
ERIC MARTIN

15. července 2013 v 21:17 NAŠE VÝROBAERIC MARTIN

12. července 2013 v 8:15 OSOBNOSTI


Rodné jméno: Eric Lee Martin

Narozený: 10.10.1960, Long Island, New York, USA

Žánr: Hard rock, pop rock, heavy metal

Povolání: zpěvák, hudebník (klavír, kytara, bicí, basa)

Aktivní roky: 1978 - současnost


Americký zpěvák, skladatel a kytarista ERIC MARTIN se na světové scéně objevuje již od počátku osmdesátých let a je bezesporu jedním z největších a nejosobitějších rockových hlasů posledních desetiletí.


Po účinkování v několika lokálních kapelách vydává již v roce 1983 své první regulérní album pod hlavičkou Eric Martin Band. V letech 1985 a 1987 nahrává další dvě, tentokrát již pouze pod svým vlastním jménem a spolupracuje na dalších projektech - např.vypomáhá vokály na desce Michaela Boltona či se podílí na skládání hudby k filmům. Největší zlom v jeho kariéře však přichází s rokem 1988, kdy s bubeníkem Pat Torpeyem (Ted Nugent, Impellitteri aj.) pokládá základní kámen super skupiny,která záhy objede několikrát celou zeměkouli - MR. BIG. Na čtveřici skupinu doplňují mladý,fenomenální kytarista Paul Gilbert a baskytarový virtuóz Billy Sheehan, který přichází z angažmá u bývalého zpěváka Van Halen - David Lee Rotha.


Záhy vychází stejnojmenné debutové album a koncerty po USA a Japonsku, kde skupina zaznamenává nebývalý ohlas a často se do země vycházejícího slunce,navrací. Po dvou letech vydávají druhou desku nazvanou "Lean Into It" a opravdovým celosvětovým hitem se stává předělávka "To Be With You". Tímto mega hitem startuje i maraton nekonečných světových turné, kdy není výjimkou, že na koncert přichází i 20 000 lidí a v pravidelných intervalech i nahrávání dalších alb. To trvá až do roku 2002, kdy se skupina rozpadá,když již o několik let dříve Gilberta vystřídal na kytarové pozici, další fenomenální hráč - Richie Kotzen. Martin se během celého tohoto období věnuje i spolupráci s mnoha dalšími umělci (Sammy Hagar, Ronnie Montrose, Edgar Winter aj.) a po rozpadu super roup se plně věnuje nahrávání svých sólových alb. Na čas se stává členem seskupení TMG, japonského kytaristy Tak Matsumota (působí v něm např. i baskytarista a zpěvák Night Ranger - Jack Blades) a v roce 2004 vydávají jediné studiové album.


Na konci roku 2008 ohlašuje MR. BIG návrat na světová pódia a po prvních koncertech v japonsku se vydávají po čase na další velké světové turné, v původní sestavě.


V březnu 2013, v období pauzy skupiny, přijíždí ERIC MARTIN na 2 koncerty do ČR, aby zde v rámci svého sólového "European Acoustic Tour 2013",vystoupil s tím nejlepším,co ať už sólově,či s kapelou MR. BIG, vytvořil. Je to jedinečná příležitost vidět zpěváka světového formátu, s miliony prodaných alb na kontě, z bezprostřední blízkosti a slyšet velké rockové hity v nové, tentokrát akustické podobě.
PEŤU, VŠE NEJLEPŠÍ! :-)

5. července 2013 v 18:24 NAŠE VÝROBA


Rak ( 22.6. - 22.7. )
Muž


Vedoucím elementem v životě Raků je planeta Měsíc.
Dává jim do vínku citlivou a romantickou náturu.
Jejich nálady jsou proměnlivé, a tak se v nich okolí příliš nevyzná.
Ke spokojenému životu potřebují teplo domova,
to pak jejich uzavřenost roztává.
V zaměstnání jsou cílevědomí a pracují do úmoru jen proto,
aby zajistili sobě a rodině pevné zázemí.
přestože jsou plaší a působí nezištně
jsou velice inteligentní a umí své tajné zbraně využít.
K ženám jsou smyslní a v lásce stálí, nehledají vztah na jednu noc.


Charakteristika znamení:
Znamení Raka má co do činění s rodinou, rodičovským zázemím, domovem a vlastí. Je to nedefinovatelná touha po bezpečí, jevy, které byly poznány jsou pevně uloženy uvnitř a přeneseny do svého domova. Rak dokáže omluvit křivdu, ale jen zřídka ji docela zapomene. Může se tak jevit jako náladový a pomstychtivý.
Zrozence ve znamení Raka zajímají příběhy, mýty a pověsti, ale také starožitnosti. Rozjímavost, přemýšlivost a rozvážnost jsou mu vlastní. Duševní život ale zůstává uzavřený před vnějším světem. Nikdo do něj nesmí proniknout.
Tento velice citlivý člověk ale dokáže být i tvrdým egoistou.
Je-li v jeho horoskopu Luna silně aspektována Saturnem, může to poukazovat na skutečnost, že máme co do činění s Rakem, kterého nic neodradí od jeho zraňujícího a hrubého chování vůči ostatním.
Obecně vzato má Rak sklon nadšeně hovořit, má lyrické vnímání, je oddaný, ochotný pomoci a vše citlivě vnímající. Postavení Luny ve znamení Raka symbolizuje vztah matky a dítěte. Rak je dobrosrdečný, ale vůči všemu novému se staví s určitou dávkou skepse, trvá určitou dobu, než si zvykne na změny. Tím se může projevovat jeho staromódnost. Typická je pro něj věta: "Už jsem si na to zvykl, tak nebudu měnit."
Rak bývá ale i protikladný, i on může mít smysl pro pokrok. Disponuje tvůrčí silou, pokud je jeho nastavení pozitivní. Chce spolupracovat s ostatními, ale touží i po určité moci ve svém okruhu (rodinný tyran).
Rak je idealistický, něžný, rychle se urazí, ale i usmíří. Je to tichý analytik (kousavé otázky), který ale dokáže předat pocit jistoty. Zrozenec ve znamení Raka se vyznačuje změnami nálad, protiklady, schopností se snadno nadchnout. Svoji lásku musí upřímně prožívat, měl by se snažit vyvíjet vlastní vůli a skoncovat s minulostí.


Volný čas / hobby / sport: Sport spíše jako divák, plachtění, vodní pólo, hudba (melodická a pro povznesení nálady, jako např. pomalé romantické písně, blues), lidová hudba, akvarely, pletení, mariáš.


Literatura: Časopisy o rodině a bydlení, milostné romány, básně, pohádky, Thomas Mann, filozofie přírody, taoismus.


Planeta: Měsíc
Element: voda
Povaha: ženská
Barva: zelená a bílá
Kameny: měsíční kámen, jadeit,
smaragd, malachit, zelený jaspis,
zelený turmalín sněžný křemen